O nás S velkoplošným materiálem pracujeme již téměř 6 let a zároveň spolupracujeme s českou firmou, která se chlubí 25 letou historií. Naším cílem je převádět koncept nakupování plošného materiálu do zábavnější, přehlednější a pohodlnější formy dostupné pro každého. V e-shopovém prostředí nejsme nováčci a rádi Vám přineseme něco nového.

 

E-shopy jsou náš koníček, naše živobytí i naše budoucnost. Proto k internetovému obchodu přistupujeme zcela odlišně. Snažíme se vyřešit a překonat problémy s objednáváním i tak logisticky obtížných produktů jako jsou plošné materiály. A k tomu přidat vždy nějaké přidané hodnoty. Většinou je to jen klišé a klamavá fráze, ale u nás se opravdu zaměřujeme na maximální spokojenost zákazníka, který bude mít s objednávkou minimum starostí i práce. Vše se směřuje na jednoduché ovládání, přehlednost, přívětivost a rychlou komunikaci. Jak se tedy odlišujeme od konkurence a co Vás přiášíme pro zjednodušení nákupu?

Filtr hledání

POHODLNÝ VÝBĚR DÍKY FILTRŮM

Sto lidí, sto chutí a přesně toho se držíme. Proto naše produkty co nejvíce členíme a přiřazujeme jim vlastnosti. Tyto vlastnosti pak dovolí každému návštěvníkovi filtrovat zboží přesně podle jeho potřeb a požadavků. Oproti konkurenci si tedy nemusíte prohlížet stovky produktů, stačí zadat Vaše požadavky do filtrů a vybrat z cílené nabídky.


KVALITNÍ A BOHATÁ FOTOGALERIE

E-shop je jako výkladní skříň prodejny. Zakládáme si na kvalitních fotografiích, které Vám přiblíží i ty největší detaily. Zároveň Vám přinášíme inspirace. Například laminované DTD desky inspirativně ukazujeme na příkladech použití. Snažíme se také zachovávat realističnost barev, kterou přebíráme přímo od výrobce.

Galerie produktů

Formátování dřeva

MATERIÁL VÁM PŘIZPŮSOBÍME

Oproti konkurenci Vám dokážeme připravit a doručit materiál přesně tak, jak potřebujete. Proč si objednávat celou desku a poté hledat truhláře pro formátování? A jak přepravit desku o rozměru 5,8 m2? Toho Vás ušetříme. U nás zakoupíte desku a zadáte požadované rozměry jednotlivých dílců. Vy už jen převezmete od kurýra a desky sestavíte. Může to být jednodušší?


ŠIROKÁ NABÍDKA SLUŽEB

Že jste si někde objednali plošný materiál a tím to skončilo? Víme, co vše obnáší obstarávat další dodavatele na formátování, dále na CNC obrábění atd. Toto řešíme v jedné Vaší objednávce a pod jednou střechou. Umíme naformátovat desky, olepit je ABS hranou na požadovaných hranách, vyfrézovat otvory i obrazce na CNC stroji, udělat pokosy, nakolíkovat i nalamelovat. Vám přijde jen hotový produkt dle Vašeho zadání.

Hvězdy

Přídavné služby

E-SHOP S PŘIDANOU HODNOTOU

E-shop pro nás není jen přeposílání objednávek. Každou objednávku osobně projdeme a ověříme, zda-li jste se někde nepřepsali. Také doporučíme vhodnější řešení, velmi rychle odpovíme na Vaše dotazy a zpracujeme i dodané podklady. To vše pro hladký chod objednávky.


 

Také víme, že důvěřovat dnes někomu je těžké, natož posílat platbu někam, kde to neznáte. Proto si nás můžete velmi jednoduše a rychle ověřit.

Ověřte si nás

Obchodních podmínkách se o nás také dozvíte více informací a to jak IČ a DIČ provozovatele, tak další identifikační údaje. Neschováváme se za mlživé informace, nemáme sídlo na virtuální adrese společně s 2000 dalšími podnikateli ani PO box. Podnikáme čestně a zákonně.